Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Aydınlık Bir Gelecek için Çevremizi Koruyalım
Yaşadığımız çevreyi ve doğamızı korumak bizlerin en önemli görevidir. Bizler doğayı koruduğumuz müddetçe doğada bizleri karumaktadır. Çevre kirliliğine yol açabilecek tutum ve davranışlardan uzak durmalıyız. Böylece kirli çevrenin sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesinden uzaklaşmış oluruz. 
 
Soluduğumuz havanın, içtiğimiz suların ve yaşadığımız ortamların temiz kalmasının tek yolu çevre kirliliğine engel olmaktan geçmektedir. Biz NE-AD Elektrik ailesi olarak çevremizi temiz tutmayı görev ediniyor , tüm vatandaşlarımızı da bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. 
Dünyanın İhtiyacı Sıfır Atık
Sıfır Atık; biz insanların sürdürülebilir bir hayat tarzını benimseyip, gözden çıkarılmış olan tüm malzemelerin diğer ürünler için kaynak olarak kullanılablmesini sağlar. Atıklarımızın geri dönüşüm süreci içinde değerlendirildiğinde hem maddesel hemde enerji olarak bizlere dönmektedir. 
 
Sıfır Atık doğal kaynaklarımızın verimli kullanımını sağlar ve atığı geri kazanarak , atık miktarını azaltarak atığın çevresel etkisini minimize eder. Bizerde Dünyanın ihtiyacı olan sıfır atığı destekliyor , geleceğe değer katıyoruz...