Dünya'nın tercihi NE-AD Elektrik...

Dünya'nın tercihi NE-AD Elektrik...

1978'TEN BU YANA…
NE-AD ELEKTRİK; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1978 yılında 120 metrekare alana sahip bir atölyede başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1988 yılında 1.500 metrekare alana sahip fabrikasına taşımıştır. 2015 yılında ise, halen faaliyetine devam ettiği 8.000 metrekare alana sahip fabrikasında üretimini sürdürmektedir.
 
Kurulduğu gün 3 kişilik kadrosu bulunan NE-AD ELEKTRİK bugün doğrudan 160 kişiye istihdam sağlamayı başarmanın gururunu yaşamaktadır. Her geçen gün büyüyen NE-AD ELEKTRİK daha fazla istihdam sağlayarak topluma faydalı bir firma olmayı kendine hedef edinmiştir.
 
NE-AD ELEKTRİK %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup halen bu sermaye yapısını korumaktadır.
Kurulduğu ilk günden bu yana sağlam büyüme trendini koruyan NE-AD ELEKTRİK, aynı felsefe ile büyümesini sürdürülebilir kılmayı hedeflemektedir.
 
Kalite ve AR-GE departmanlarında sürekli gelişmeyi hedef alan NE-AD ELEKTRİK, üretmiş olduğu ürünleri daha kaliteli yapabilmek adına ciddi yatırımlar yapmaktadır. Son teknoloji ile kurmuş olduğu laboratuvarında üretmiş olduğu tüm ürünleri standart olarak kalite testlerine tabi tutarak, kaliteye olan bakışını hiçbir zaman değiştirmemeyi hedeflemektedir. Her şeyin para olmadığını düşünen NE-AD ELEKTRİK, bu düşünce ile vicdan esaslı faaliyetlerini devam ettirmektedir.
 
Kurulduğu yıl sadece 5 adet ürün çeşidi olan NE-AD ELEKTRİK bugün konut, endüstri ve çalışma alanlarına ürün ve çözümler üretebiliyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Anahtar priz, grup priz, modüler (45x45), kauçuk, kombinasyon, alüminyum grup prizler, rack kabin prizleri, donatılabilir priz blokları, NE-AD ELEKTRİK’in üretimini yaptığı başlıca ürün gruplarıdır.
 
NE-AD ELEKTRİK üretmiş olduğu ürünleri aralarında Rusya, Ukrayna, Irak, Libya, Mısır, Azerbaycan, Özbekistan, Almanya, Yunanistan gibi 25’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir. İhracat hedefleri yüksek olan NE-AD ELEKTRİK 50. yılında +100 ülkeye ihracat yapmayı hedeflemektedir.
 
Teknolojik gelişmeler ışığında her gün bir önceki gününden daha ileride olmayı hedef edinen NE-AD ELEKTRİK paydaşlarından aldığı destekle yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.  
Vizyonumuz Modern üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek, ürettiği kaliteli ve yenilikçi ürünlerle ulusal platformda paydaşlarından aldığı destekle sektörün güvenilir ve örnek markası olmak. Misyonumuz
- Müşteri Odaklı Çalışan
- Faaliyet Alanlarını İyi Tanıyan
- Paydaşlarının Beklentilerini Cevaplayan
- Teknolojiyi İyi Kullanan 
- Trandleri ve Tüketici İhtiyaçlarını Takip Eden
 
Kurumsal Tanıtım Filmi Potansiyel müşterilerimize ve değerli iş ortaklarımıza hazırlamış olduğumuz tanıtım filmimiz artık yayında!

Ne-Ad Elektrik firması olarak , firmamız ile ilgili işleyişin, ürünlerin , arge çalışmalarımızın ve buna benzer adımların gerçekleştiğini anlatan videomuzu keyifle izleyebilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi