1978'TEN BU YANA…
1978’ten bu yana hayatı kolaylaştıran dokunuşlar...
 
Elektrik sektöründeki yolculuğumuza, 1978 yılında 120 metrekare alanda 3 kişilik ekibimizle başladık. %100 yerli sermaye ile birlikte artan üretim kapasitemiz sayesinde bugün; 8 bin metrekare alana sahip olan fabrikamızda 120’den fazla çalışanımızla birlikte üretimimizi sürdürmeye ve bu yapıyı korumaya devam ediyoruz.
 
Son teknoloji ekipmanları ile kurduğumuz laboratuvarlarımızda; ürettiğimiz ürünleri kalite test süreçlerine tabii tutuyor, AR-GE ekibimizle teknolojiyi ve trendleri sürekli takip ederek gelişmeye de devam ediyoruz. Konut, endüstri ve çalışma alanlarına uygun ürün ve çözümlerimiz ile anahtar priz, grup priz, modüler, kauçuk, kombinasyon, alüminyum grup prizler rack kabin prizleri, donatılabilir priz blokları üretimini yaptığımız başlıca ürün gruplarımızdır.
 
25’ten fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat ile birlikte başta Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere dünya pazarında büyümemizi sürdürüyoruz.
 
Bugün NE-AD Elektrik olarak nitelikli ürün gamı, son teknoloji makine parkurları ve yüksek kalite standartları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyor, üretim departmanımızı da endüstri 4.0 standartlarına çıkartmayı hedefliyoruz.
Yenilediğimiz vizyonumuz ve gelişmedeki kararlığımız ile yeni dönemde Türkiye’de Pazar lideri olmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte ihracat yaptığımız ülke sayısını iki katına çıkarmayı planlıyoruz.
 
2019 yılında başladığımız sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyoruz. Toplumsal fayda sağlayabileceğimiz alanlarda, var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 
Vizyonumuz Modern üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek, ürettiği kaliteli ve yenilikçi ürünlerle ulusal platformda paydaşlarından aldığı destekle sektörün güvenilir ve örnek markası olmak. Misyonumuz
- Müşteri Odaklı Çalışan
- Faaliyet Alanlarını İyi Tanıyan
- Paydaşlarının Beklentilerini Cevaplayan
- Teknolojiyi İyi Kullanan 
- Trandleri ve Tüketici İhtiyaçlarını Takip Eden
 
Kurumsal Tanıtım Filmi
 NE-AD Elektrik olarak, İstanbul’da yer alan 8 bin metre kare endüstriyel tesisimizde, kalite ve konforu birleştiren yenilikçi ürün gamımız ve paydaşlarımızın da desteğiyle birlikte Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarında payımızı arttırmaya devam ediyoruz.